Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po-pá 7-17.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Dům a zahrada
 3. MAGNUM MIG 214 DUAL PULS multifunkční Invertorový svářecí poloautomat MIG/MAG -MMA/ 230V/50Hz

MAGNUM MIG 214 DUAL PULS multifunkční Invertorový svářecí poloautomat MIG/MAG -MMA/ 230V/50Hz

 • Novinka
 • Akce

Popis produktu Magnum MIG 214 DUAL PULS LED invertorové svářecí zařízeníTECHNICKÝ POPIS:Svařovací zařízení Magnum MIG 214 Dual Pulse Synergi, je m... celý popis
Dostupnost
na dotaz
18 029 Kč
14 900 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:MIG 214 DUAL PULS
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • MAGNUM MIG 214 DUAL PULS multifunkční Invertorový svářecí poloautomat MIG/MAG -MMA/ 230V/50Hz
  MAGNUM MIG 214 DUAL PULS multifunkční Invertorový svářecí poloautomat MIG/MAG -MMA/ 230V/50Hz
  na dotaz
  18 029 Kč
  14 900 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace
Popis produktu
Magnum MIG 214 DUAL PULS LED invertorové svářecí zařízení

TECHNICKÝ POPIS:
Svařovací zařízení Magnum MIG 214 Dual Pulse Synergi, je moderní, vysoce kvalitní svařovací stroj napájený jednofázovou sítí 230V/50Hz s jednoduchým, ale i s dvojitým pulsem, který vám nabídne plné synergické řízení, včetně dvojitého pulsu, což je v této cenové třídě jedinečné. Vše řídí výkonný procesor. V režimu MIG/MAG máme možnost i manuálního nastavení, nebo použití plně automatických synergických programů. Režimy pro svařování černé oceli, nerezové oceli, nebo hliníku a jeho slitin.

VÝHODY MODELU:
MIG 214 Dual Pulse je velmi vysoké pracovní zatížení až 60% v maximálním nastavení svařovacího proudu, až 200A. Jednoduchý, ale zejména dvojitý puls. V praxi to znamená, že zařízení umožňuje svařování prvků o tloušťce přibližně 0,6 až 10 mm. Vysoká mobilita rařízení, nízká hmotnost a zejména vysoká užitnost s nízkými pořizovacími náklady.

STANDARDNÍ VÝBAVA:
Svářecí stroj MAGNUM MIG 214 Dual Puls Synergi s LED displejem Svářecí hořák MB 15 - 3m
Elektrodové kleště s kabelem
Zemnící kabel se svorkou
Teflonový bowden do tloušťky drátu max 1,2 mm
Proudové průvlaky - 2 ks.
Náhradní rolna1,0/1,2U pro hliníkové svařovací dráty - 1 ks.

POZOR: Tento model je možné zakoupit i v kompletním Setu, tj. s řiditelným vozíkem, automatickou svářecí kuklou, plynovou lahví, redukčním ventylem, hadicí plynu, svářecím drátem atd. Všechny tyto vyjmenované součásti nejsou standardní výbavou svařovacího stroje MIG 214 DUAL PULSE a je nutné si je extra objednat,

Magnum MIG 214 DUAL PULSE SYNERGI má VŠESTRANNÉ POUŽITÍ:
Svářecí stroj Magnum umožňuje svařování metodami MIG/MAG, MMA a TIG Lift, lze jej použít v zámečnických dílnách, opravnách, nebo při montážních pracích atd. Model 214 umožní spojení nízkolegovaných a nelegovaných ocelí, snadno svaříte: hořčík, hliník, nikl, měď a jejich slitiny. MIG/MAG je metoda svařování, která používá elektrický oblouk generovaný mezi svářecí elektrodou (což je nepřetržitě vysouvaný drát s podavače) a svařovaným materiálem. Tento proces probíhá pod ochrannou atmosférou aktivního, nebo inertního plynu, pro tento účel se nejčastěji používá oxid uhličitý, argon, helium, nebo jejich poměrové směsi. Zařízení Magnum lze také použít ke spojování tenkých plechů, nebo pozinkovaných plechů, zejména v automobilovém průmyslu.

Možnosti nastavení synergickkých programů pro MIG 214 DUAL PULS SYNERGI:

Fe – běžné oceli 0.8 / 1.0 mm - Plyn CO2 / Ar+CO2
Ss – nerezové oceli 308 a kyselinovzdorné 316 0.8/1.0 mm
Al – hliník a slitiny hliníku AlMg5 nebo AlSi5 0.8/1.0 mm - Plyn Ar
Flux – svařování trubičkovým drátem 0.8/0.9/1.2 mm

POPIS DISPLEJE:
1. Multifunkční tlačítko - svařovací proud, posuv drátu, výběr funkcí 2. LED displej 3. Multifunkční tlačítko - svařovací napětí, test plynu, výběr metody a nastavení parametrů 4. Výběr metody svařování 5. Výběr metody 6. Výběr průměru drátu 7. Rychlý výběr ovládání / způsob ovládání

HLAVNÍ VÝHODY ZAŘÍZENÍ MIG 214 DUAL PULSE SYNERGI:
IGBT - ve svářecím zařízení byly použity moderní tranzistory, toto řešení zajišťuje minimální elektromagnetické rušení, nízké ztráty energie v základních obvodech, to vše umožňuje zvýšení účinnosti a spolehlivosti svařovacího zdroje.

DUAL PULS:
Svářečka má funkci synergického programování s jednoduchým, ale i dvojitým pulsem, díky čemuž je možné dosáhnout svaru nejvyšší kvality, při svařování všech svařitelných materiálů, zejména z nerezové oceli a hliníku.

2T / 4T - při stisknutí spouštěcího tlačítka začíná proces svařovací, po uvolnění tlačítka se proces svařování okamžitě zastaví - při čtyřtaktu se při stisknutí a uvolnění tlačítka spustí svařovací proces, při opětovném stisknutí a uvolnění tlačítka se svařovací proces ukončí, což je výhodnější řešení pro delší svary.
FULL SYNERGY ( plná synergie) - je moderní elektronický mikroprocesorový ovladač, který automaticky nastavuje optimální pracovní svařovací parametry v závislosti na průměru drátu, typu a tloušťce materiálu a ochranného plynu.
REG. INDUCTIVITY (FORC) - indukční tlumivka, umožňuje zavedení méně tepla na místo svařování. Plech se nedeformuje a ochranná vrstva zinku není poškozena, což je užitečné při tvrdém pájení, nebo svařování tenkých a ultra tenkých materiálů.
PÁJENÍ - metoda, která se do značné míry podobá svařování MIG/MAG, ale dodávaná energie je v tomto případě mnohem menší. To znamená, že pájecí svařování se používá např. pro spojení tenkých plechů potažených vrstvou zinku. Popsaný způsob je svařovací proces, při kterém se taví pájka, nikoli materiál, se kterým pracujeme. Druhá část názvu, MIG/MAG vychází z použití metody tavení drátu v elektrickém oblouku obklopeném ochranným plynem, jakož i z přípravy materiálu spojovaným stejným způsobem, jako u tradičního svařování. Metoda pájeného svařování se však používá nejen pro svařování galvanizovaných ocelových plechů, ale také tenkých plechů vyrobených z nerezové oceli a dalších různých spojení, mimo jiné kyselinovzdorná ocel, běžná ocel, nebo mědi a mosazi.
POINT WELDING (bodování) - funkce MIG/MAG kterou zřídka naleznete v této třídě zařízení. Model MIG 214 Dual Pulse vám umožňuje nastavit režimy ručního režimu MODE SPOT, který iniciuje tok plynu a spuštění svařovacího oblouku po stanovenou dobu, a automatický režim MODE CSPOT, kdy se oblouk opět přeruší (doba pauzy od 0,1 do 25,5 s).
BURN BACK - umožňuje nastavení dohoření svařovacího drátu v proudovém průvlaku, před plynovou hubicí svařovacího hořáku.
SPOOL GUN - speciální svařovací hořák se zabudovaným podavačem drátu. Používá se hlavně v autodílnách a při svařování tenkých a ultratenkých plechů, je ideální pro těžko přístupná místa a ve výškách. Cívka svařovacího drátu je umístěna v rukojeti pistole. Rukojeť má standardní EURO konektor a ovládací zástrčku.
PRE GAS / POST GAS (předfuk a dofuk plynu) - úprava doby průtoku plynu před svařovacím procesem v rozsahu 0-10 s nebo průtoku plynu po svařovacím procesu, v rozsahu 0,1-50 s. Delší plynový štít účinně zabraňuje oxidaci svaru.
NASTAVENÍ PAMĚTI - 36 paměťových kanálů vám umožní uložení vašich vlastních programů.

SPOMAT CZ s.r.o.

 

Kontakt:

SPOMAT CZ s.r.o.

Kamenná prodejna :

Žďár nad Sázavou 59101 ; Smíchov 1 

ČESKÁ REPUBLIKA

https://www.spomatcz.cz/ 

Odkaz pro dotazy:

eshop@spomatcz.cz 

Telefony pro dotazy :

+420 733 222 299 , +420 735 752 905 

Doporučujeme :

Navštivte náš facebook :

https://www.facebook.com/spomatcz.zdar 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz